reference

Vaše reference jsou naší vizitkou

Služby paní Rothové můžeme jen vřele doporučit. Zajistila nám porovnání nabídek na hypotéku a vše nám důkladně vysvětlila. Veškeré papírování bylo připravené a nám bylo ušetřeno mnoho času a mohu říci, že i peněz. Na jedné schůzce došlo k podpisům a veškerá další komunikace probíhala online a to považuji za velký přínos. Za nás jen doporučujeme a ještě jednou děkujeme
Evžen D.
KOUPĚ RODINNÉHO DOMU
Na první pohled bylo vidět, že paní Rothová byla správná volba. Připravila mi nabídky hypoték, pak mi velice dobře vysvětlila výhody i nevýhody jednotlivých bank. Já osobně nikam nemusel. Myslel jsem si, že hypotéka je na dlouho, ale díky paní Rothové to bylo rychlé, kvalitní a profesionální. Paní Rothovou jen doporučuji, je to profík ve svém oboru.
Josef K.
KOUPĚ BYTU
Děkuj Vám za kompletní vyřízení celé mé hypotéky. Jako laik jsem vždy dostal srozumitelné a přehledné informace a celá hypotéka byla vyřízená do 3 týdnů. Paní Rothová za mě vyřídila vše s realitkou, pomohla mi s právním servisem a komunikace mimo běžnou pracovní dobu nikdy nebyla problém. Díky jejímu přístupu vím, že úvěr na výstavbu bude vyřízen opět rychle a bez stresu.
Vašek V.
KOUPĚ POZEMKU