Proč s námi?

Specializujeme se výhradně na hypotéky a máme nejlepší přehled o aktuálním dění na trhu.

online1

Řešíme úvěry pro všechny

Specializujeme se výhradně na hypotéky a to pro zaměstnance, OSVČ, majitele s.r.o. nebo a.s. i cizince.

online2

Online z pohodlí domova

Dokážeme s Vámi téměř vše vyřešit online a celý proces s bankou zajistíme za Vás.

czech-republic1

Řešíme úvěry po celé ČR

Dokážeme Vám zprostředkovat úvěr a zajistit podpis smlouvy v blízkosti Vašeho bydliště.

Naše výhody

Proč využít služeb hypotečního makléře?

S námi můžete získat hypotéku z pohodlí domova, celý proces vyřešíme opravdu z převážné většiny online.

VYŘEŠÍME ONLINE

Hypotéku společně vyřešíme téměř online, ale naše osobní vazby s jednotlivými bankami jsou naší hlavní výhodou, protože dobré     mezilidské vztahy v našem odvětví znamenají úsporu času a peněz pro vás, naše klienty.

máme přehled

Na trhu je aktuálně cca 15 bank a 5 stavebních spořitelen, kde můžete řešit financování své nemovitosti. Porovnání všech jejich výhod, podmínek a kalkulací zabere opravdu mnoho dní a věřte, že v daných bankách vám řeknou především to, co chcete slyšet. Ty méně výhodné informace jsou obsaženy v mnoha stránkových obchodních podmínkách.

Úroková sazba

Úroková sazba není vždy to nejdůležitější. Jelikož má každá banka jiné poplatky či naopak výhody, je potřeba spočítat celkové náklady spojené s úvěrem. Někdy vyjde cenově výhodněji ta banka, která na první pohled nenabízí nejnižší úrokovou sazbu.

vyjednáme za vás

Máte pocit, že zrovna ta vaše banka vám poskytne ty nejvýhodnější podmínky? Bohužel není to pravidlem, banka je obchodník a spoléhá na to, že její letitý klient je „pohodlný“ a nebude chtít měnit účet, internetové bankovnictví a celou banku jen proto, že by měl jinde výhodnější podmínky. Není tedy nucena nabízet svým klientům maximum toho, co může. Ale pokud chce banka dalšího nového klienta, musí se o to více snažit, aby ho získala.

výhodnější podmínky

Pokud přijdete do banky vy jako jednotlivec, nejspíše nebudete mít takové možnosti jako hypoteční makléř, který bance dodává velké objemy úvěrů. Ani bankéři na přepážkách vám neposkytnou takové podmínky, které máme my vyjednané s oblastními řediteli. A téměř s jistotou se vašimi potřebami nebudou zabývat mimo jejich pracovní dobu.

další benefity

Díky úzké spolupráci s pojistnými specialisty a advokátní kanceláří vám zajistíme komplexní služby, které s hypotékou souvisí.

Spoluprací s námi získáte i další benefity v podobě cenových výhod u našich partnerů.

partneři

Spolupracujeme